راهنمای سفر لنکاوی

راهنمای سفر لنکاوی

این جزیره بعاین جزیره بعنوان یکی از جزایر معروف و محبوب کشور مالزی است که به دلیل جاذبه های تاریخی، قیمت مناسب، امکانات غواصی عالی، زندگی شبانه هیجان انگیز و کالاهای ارزان قیمت مورد توجه بسیاری از توریست ها است.سواحل لنکاوی با نام های داتای، پانتای سنانگ و تانجونگ جزو سواحل بکر این جزیره هستند.
۱-پل هوایی لنکاوی
یک پل عابر پیاده است که طول آن ۱۲۵ متر است که از روی آن میتوان آبشار های گونونگ و توجو و جزایر کوچک اطراف لنکاوی را دید. این پل در ارتفاع ۷۰۰متری سطح دریا قرار دارد.
۲-داتاران لانگ (میدان عقاب)
در این میدان یک مجسمه ۱۲ متری در بالای سکو قرار دارد . با ۵ دقیقه پیاده روی از کنار این مجسمه میتوان به مراکز خرید کوآ جتی، جتی پوینت مال و تامان لاگندا دالام لانکاوی دسترسی پیدا کرد .
۳-تله کابین لنکاوی
این تله کابین مسافران را در عرض ۱۵ دقیقه به بالای کوه مات سینکانگ میبرد و از آنجا میتوانید جنگل ها و آبشار های لنکاوی را ببینید.
۴-دنیای زیر آب
دنیای زیر آب لنکاوی در شهر ساحلی پانتای سنانگ قرار دارد یکی از جاذبه های این محل پیاده روی در تونل ۱۵ متری در زیر آب است که در آنجا میتوانید کوسه ها و سفره ماهی ها و لاک پشت های سبز را مشاهده کنید.
۵-گونونگ رایا
گونونگ رایا از بلندترین قله های لنکاوی محسوب میشود. محلی های این منطقه بر این باورند که این کوه را مات رایا غولی که زمانی اینجا زندگی میکرده نفرین کرده است .این محل برای کوه نرودی بسیار مناسب است و پیشنهاد میشود حتما همراه یک راهنما به این مکان بروید.

درباره نویسنده

مدیر سایت

مدیریت و طراح وب سایت

یک دیدگاه اضافه کنید

Related Blogs

ارسال شده توسط مدیر سایت | مرداد ۱۷, ۱۳۹۶
راهنمای سفر دوبی
دبی یکی از شهرهای پر زرق و برق و جزء اصلی ترین مقاصد گردشگری است.این شهر ایستگاهی برای تعطیلات فراموش‌نشدنی و بی نظیر در امارات متحده عربی است. این شهر با ساختمان‌ها و...
ارسال شده توسط مدیر سایت | مرداد ۱۷, ۱۳۹۶
راهنمای سفر بمبئی
با افتتاح کانال جدید سوئز و زیاد شدن سفرهای دریایی شهر بمبئی به عنوان دروازه اصلی ورود به شبه جزیره هند به شمار میرود از این رو این شهر از...
ارسال شده توسط مدیر سایت | مرداد ۱۷, ۱۳۹۶
راهنمای سفر دهلی
دهلی و دهلی نو دارای تاریخی به وسعت رود یامانا هستند این رود دهلی نو در بخش غربی و دهلی قدیم در سمت شرقی آن را از هم جدا میکند.از...